چرا خرید فرش از کارخانه ؟


نویسنده
1400/07/19
چرا خرید فرش از کارخانه ؟

با افزایش تعداد تولیدکنندگان و بافندگان فرش ماشینی، فروشندگان برای ماندگاری در بازار رقابت روشهای جدیدی برای فروش بیشتر محصولات خود ایجاد می کنند، به طور مثال  خرید فرش از کارخانه و بدون واسطه یکی از این روشهاست، تولیدکنندگان فرش ماشینی برای کاهش قیمت تولیدات خود را به قیمت کارخانه به فروش می‌رسانند،  و درنتیجه جذب مشتریان بیشتر شده و میزان فروش چندین برابر می شود. مهمترین مزایای خرید فرش از کارخانه:

 

مزایای خرید فرش از کارخانه

خرید بدون واسطه از کارخانه لازم نیست مشتریان گرامی  برای مشاهده و خرید تولیدات به مکانی خاص مراجعه کنند، و صرفا از  سایت آن شرکت در هر ساعت و هر روز هفته و بدون نیاز مراجعه حضوری اقدام به مشاهده و خرید فرش دلخواه خود کنند البته در روش سنتی مشتری باید به مکانی خاص و در ساعتی مشخص مراجعه کند و اقدام به مشاهده و خرید فرش دلخواه خود نماید.

- نبود واسطه گری و  کاهش قیمت نهایی محصول

- حذف مخارج مرتبط به اجاره بها، قبوض و دیگر هزینه های جاری

- برداشته شدن محدودیت های زمان و مکان

- انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون منزل بدون صرف هزینه های رفت و آمد و در نهایت خرید آن

- خرید فرش در ابتدا به صورت ودیعه و در نهایت پرداخت هزینه کامل آن در هنگام دریافت فرش درب منزل

 

معرفی کارخانجاتی که اقدام به فروش فرش به قیمت درب کارخانه می کنند

شرکت ها و کارخانجات بسیاری اقدام به فروش فرش های خود به قیمت درب کارخانه می کنند، به عنوان مثال خرید فرش از کارخانه اصفهان و خرید فرش از کارخانه یزد وشرکت فرش مشهد را می توان نام برد. برای خرید فرش از کارخانه نگین مشهد میبایست به نشانی وبسایت آن مراجعه و اقدام خرید فرش از کارخانه مشهد کنید. کارخانجات تولیدی فرش ماشینی کاشان هم از این روش مبادرت به فروش فرش می کنند، جهت خرید بدون واسطه فرش از کارخانه کاشان و خرید اینترنتی فرش از کارخانه کاشان بایستی به نشانی فروشگاه اینترنتی آن مراجعه فرمائید. یکی‌از کارخانجات مطرح در زمینه خرید فرش از کارخانه در کاشان، شرکت فرش قیطران میباشد که خرید فرش از کارخانه قیطران تنها با مراجعه به وب سایت آن شرکت انجام می شود.

 

چرا فروشگاه آنلاین؟

این روش برای افرادی که از نظر زمانی فرصت کمی برای مراجعه به نمایشگاه فرش دارند ولی برند و قیمت فرش مسئله مهمی می باشد روش بسیار با صرفه ایست، فروشگاه آنلاین راهی جهت خرید فرش با قیمت ارزان و باکیفیت از مکانی اصیل و معتبر میباشد. خرید فرش از کارخانه روشی عالی برای صرفه جویی در زمان و هزینه های مربوط به خرید فرش است، در روش فروش فرش از درب کارخانه، صاحبان کارخانجات مزایایی برای مشتریان خود لحاظ می کنند. شامل تخفیف و جشنوارههای فروش و ارسال فرش های خریداری شده به صورت رایگان و واریز تمام مبلغ فرش خریداری شده بعد از دریافت آن از درب منزل و غیره ...،  پس به طور کلی در روش فروش آنلاین یا خرید فرش از کارخانه و خرید فرش کاشان از کارخانه، فرش ماشینی خریداری شده به همراه ضمانت نامه کتبی به صورت رایگان برای مشتری ارسال می شود.

 

فروشگاه اینترنتی فرش پاریس

در طی خرید فرش به روش آنلاین باید کلیه اطلاعات مندرج مربوط به محصول در سایت را مطالعه نموده تا فرش خریداری شده دقیقا فرش مورد نظر شما باشد.